RN73R1ETTP2051B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2051B50
JLCPCB Part #
C2522494
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS