RK73G2ATTD24R9D
MFR.Part #
RK73G2ATTD24R9D
JLCPCB Part #
C6648622
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS