RK73G1ETTP3570C
MFR.Part #
RK73G1ETTP3570C
JLCPCB Part #
C2581186
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS