SG73S2ETTD9531F
MFR.Part #
SG73S2ETTD9531F
JLCPCB Part #
C4015189
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS