RN73H1JTTD2803B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2803B25
JLCPCB Part #
C4247299
Description
100mW 280kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS