RK73G2ATTD2403D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2403D
JLCPCB Part #
C7284347
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS