RK73H2HTTE1503F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1503F
JLCPCB Part #
C3947292
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS