RN732BTTD2262F100
MFR.Part #
RN732BTTD2262F100
JLCPCB Part #
C4171360
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS