RK73G1ETTP5901D
MFR.Part #
RK73G1ETTP5901D
JLCPCB Part #
C4185778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS