RK73G2ATTD2401C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2401C
JLCPCB Part #
C6974802
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS