RN73H1JTTD2700D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2700D50
JLCPCB Part #
C4099195
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS