RN73H1JTTD5172C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5172C50
JLCPCB Part #
C4233855
Description
100mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS