RN73H2ETTD5560B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5560B50
JLCPCB Part #
C4181690
Description
250mW 556Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS