RN731JTTD3741B10
MFR.Part #
RN731JTTD3741B10
JLCPCB Part #
C4005591
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS