RK73G2ATTD2002F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2002F
JLCPCB Part #
C6388654
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS