RK73G2ATTD1371C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1371C
JLCPCB Part #
C7340264
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS