RK73G2ATTD2053D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2053D
JLCPCB Part #
C5874409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS