RN73H1JTTD8250C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8250C50
JLCPCB Part #
C4106683
Description
100mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS