RK73H2ATTD8R25F
MFR.Part #
RK73H2ATTD8R25F
JLCPCB Part #
C5851737
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS