RK73H2ATTD2053D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2053D
JLCPCB Part #
C6182673
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS