RK73G2ATTD2053C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2053C
JLCPCB Part #
C5724783
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS