RK73G2ATTD2052F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2052F
JLCPCB Part #
C5874407
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS