RK73H2ATTD17R4D
MFR.Part #
RK73H2ATTD17R4D
JLCPCB Part #
C5851715
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS