RK73G2ATTD4702F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4702F
JLCPCB Part #
C6974985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS