RK73G1JTTD1691D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1691D
JLCPCB Part #
C2580931
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS