RK73G2ATTD18R7F
MFR.Part #
RK73G2ATTD18R7F
JLCPCB Part #
C6648550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS