RN73H2BTTD6340C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6340C50
JLCPCB Part #
C3922542
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS