SG73P2ARTTD824G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD824G
JLCPCB Part #
C7359389
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS