RK73B2ARTTD222G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD222G
JLCPCB Part #
C2596254
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS