SG73P1ERTTP1023F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1023F
JLCPCB Part #
C5750081
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS