SG73P1ETTP1373D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1373D
JLCPCB Part #
C4085118
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS