SG73P1ERTTP1543F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1543F
JLCPCB Part #
C6220995
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS