RK73G2ARTTD1872F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1872F
JLCPCB Part #
C7340053
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS