RK73G2ATTD1401D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1401D
JLCPCB Part #
C5851644
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS