RK73G1JRTTD1370C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1370C
JLCPCB Part #
C6648387
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS