SG73S2ETTD1910F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1910F
JLCPCB Part #
C4075150
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS