RK73G2ATTD1400D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1400D
JLCPCB Part #
C7340266
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS