RK73H2ARTTD2493F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD2493F
JLCPCB Part #
C4261426
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS