RN73H2BTTD1912D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1912D100
JLCPCB Part #
C2542060
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS