RN73R2ETTD59R7F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD59R7F50
JLCPCB Part #
C4189897
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS