RK73G2ATTD1153C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1153C
JLCPCB Part #
C5874338
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS