SR731JRTTD2R43F
MFR.Part #
SR731JRTTD2R43F
JLCPCB Part #
C6684730
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS