Y1624700R000T9R
MFR.Part #
Y1624700R000T9R
JLCPCB Part #
C4159391
Description
-55℃~+150℃ 200mW 700Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS