RN73H2ETTD7500A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7500A10
JLCPCB Part #
C4339059
Description
250mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS