RK73G1JRTTD9102D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD9102D
JLCPCB Part #
C5851352
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS