RK73G2ATTD1100C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1100C
JLCPCB Part #
C7340238
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS