RN731JTTD4750F100
MFR.Part #
RN731JTTD4750F100
JLCPCB Part #
C4047523
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS