RN73H2BTTD7233D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7233D50
JLCPCB Part #
C2543835
Description
250mW 723kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS