RK73G2ATTD1103C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1103C
JLCPCB Part #
C5874332
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS