HV73V2ATTD9533D
MFR.Part #
HV73V2ATTD9533D
JLCPCB Part #
C3913032
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS